תפריט

אודותינו

חברת מ.י דנטל My Dental פועלת משנת 2013, משרתת ותומכת באלפי לקוחות בשנה, החברה מייבאת, מייצאת ומייצרת ציוד רפואי דנטלי למכוני רנטגן בפרט, לקליניקות פרטיות ולרופאי שיניים בכלל.

בין לקוחותינו נמנות רשתות מכוני הרנטגן מהמובילות בארץ כגון: אור השן, סיטי דנט, הדמיית שיניים ועוד…לחברה קשרים עסקיים עם החברות המובילות בישראל ובעולם. מי דנטל ניחנת ביכולת שינוע, אחסון והובלה לכל מקום ובכל זמן שהלקוח יבחר.
בין מוצריה המובילים ניתן למצוא מכשירי הדמיה, מכשירי רנטגן, מערכות ניתוח נתונים, סורקים שולחניים ומוצרים נלווים של ציוד דנטלי מקיף.

כאמור, אנו עובדים בתקני ISO 9001 -ניהול איכות המעידה כי:
– הארגון מסוגל לספק באופן עקבי מוצר העומד בדרישות הלקוח לדרישות תחיקתיות ישימות.
– חותר להגביר את שביעות רצון לקוחותיו באמצעות יישום אפקטיבי של מערכת ניהול האיכות בארגון.
– מתן מענה לסיכונים ולהזדמנויות השייכים להקשרו ויעדיו.
– מיישם תהליכים לשיפור מתמיד של המערכת באמצעות הבטחת התאמה (CONFORMITY) לדרישות הלקוח ולדרישות תחיקתיות ישימות.

החברה חרטה על דגלה את אמנת השירות, ובכך שמה דגש בכל הנוגע לשירות הלקוחות ולתמיכה בלקוחות דרך מערכות החברה הן מרחוק והן נוכחות פיזית במקום. התחייבנו בפני הלקוחות שלנו להיות תמיד בקדמת הטכנולוגיה בתחום הדנטלי, אנו יוצרים קשרים עסקיים עם חברות המובילות בארץ ובעולם בתחום ומקבלים הכשרות מקצועיות על בסיס חצי שנתי ועוברים קורסים הן על מנת ללמוד את החידושים ולהוביל והן על מנת לטפל ולענות לשאלות של לקוחותינו.

אנו מתחייבים לתת שירות מקצועי, אמין ורב גוני בתחום הדנטלי ובכלל לסייע בתחומים הקשורים לאחריותינו המקצועית במקום ובזמן שהלקוח יבחר. אנחנו מקפידים על יחס אישי ומחירים הוגנים ואטרקטיביים ביחס לשוק.

צרו קשר עוד היום לייעוץ, מידע והצעות מחיר.